Onurcan Erzincan Oto Kiralama - Kiralama Şartları

Kiralama Şartları

Araç kiralarken dikkat ettiğimiz ve dikkat etmeniz gereken hususlar.
KİRALAMA SÜRESİ
En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.


UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0553 610 26 64 no'lu telefondan Onurcan Oto Kiralama Rezervasyon Merkezini arayabilirsiniz.

TEK YÖN KİRALAMA
Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın Onurcan Oto Kiralama Ofisini arayabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı (7 gün ve üzeri kiralamalarda), araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol geçiş ücretleri ve trafik cezaları kiralama fiyatına dahil değildir. Tek yön ücreti (farklı lokasyonlarda araç teslim etme ve teslim alma ücretleri), bebek koltuğu, navigasyon, KGS kartı (21 gün altı kiralamalarda) gibi ekstra talepler ayrıca ücretlendirilir. Katma Değer Vergisi (KDV) fiyatlara dahildir.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA
24 saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanları Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Uluslar Arası Hava Limanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretsizdir.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az 22 yaşını doldurmuş 2 yıllık gecerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir, Lüks araclarda ise en az 25 yaş yaşını dolmurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

ÖDEME - DEPOZİT
Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Araçların müşteriye teslimi istenildiği takdirde full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir.

Onurcan Oto Kiralama FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.
TRAFİK CEZALARI


Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 110km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehir içlerinde ise 60km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Onurcan Erzincan Oto Kiralama'ya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Erzincan Oto Kiralama

Erzincan Araç Kiralama & Erzincan Rent a Car

Erzincan'da araba kiralama yaparak kentin lezzetli menülerine ve tarihi eserlerine daha kolay biçimde ulaşabilirsiniz. Erzincan rent a car firmamızın uygun araçları ve konforlu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Erzincan'da en uygun ucuz ve güvenli araç araba kiralama seçeneği için web adresimizi hemen ziyaret edebilir ve çok kısa sürede Erzincan en ucuz araç kiralama yapabilirsiniz.  Erzincan en ucuz kiralık araç, Sınırsız km, Full Kasko, Güvenilir araç kiralama hakkında web sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Erzincan kiralık araç sorununuz firmamız sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Erzincan havalimanına geldiğinizde aracınız dezenfekte edilmiş şekilde sizler için hazırlanmaktadır. Erzincan oto kiralama seçeneklerimiz ile Erzincan'da kiralık araç sorununuzu kolay bir şekilde çözmeniz mümkün. Erzincan havaalanı araç kiralama ofisimizden de çok kısa sürede araç kiralama yapabilirsiniz. Erzincan Erkilet havalimanında bulunan kiralama firmaları arasında en uygun seçenek ve en kaliteli hizmeti almak istemez misiniz? Türkiye Erzincan rent a car hizmetimiz www.24erzincanotokiralama.com adresimizde.

Erzincan Havalimanı Araba Kiralama & Erzincan Havaalanı Kiralık Araç

Ergan Dağı’nın eteklerinde kurulu olan şehir; mimarisi geniş caddeleri ile kendine has lezzetleri olan Tulum Peyniri, Erzincan Döneri ve bir çok lezzetin yanı sıra gezilecek birçok yere sahip olmasıyla da gezi planlarınızda yer edinmesi gereken bir şehirdir. Erzincan Yıldırım AKBULUT Havalimanı araç kiralama seçeneği ile Terzi Baba Hazretlerinin memleketi olan Erzincan; medreseleri, kervansarayları, camileri ile tarihi ve kültürel bir ziyafete davet eder bizi. Erzincan havaalanı iç hatlar araç kiralama ile şehri çok keyifli gezebilirsiniz. Eteklerine kurulu olduğu Ergan Dağı’nda bulunan kayak merkezi ile kış turizmine de açık olan Erzincan; sizi hep yazın hem kışın ağırlayabilecek bir konumdadır. Erzincan için 3-4 gününüzü ayırmanızı tavsiye ederiz. Hem lezzet anlamında hem tarihi kültürel açıdan gerçekten doyacaksınız. Erzincan’de en iyi, en rahat ve en uygun şekilde vaktinizi geçirebilmek, doya doya gezebilmek için Erzincan havaalanı araç kiralama hizmetimiz ile Türkiye Erzincan rent a car, Erzincan havalimanı araç araba oto kiralama ve rezervasyon işlemlerinizi Onurcan Erzincan Oto Kiralama  farkıyla yapabilir ve Erzincan tatiliniz için mükemmel başlangıç yapabalirsiniz.
 

Etiketler : erzincan oto kiralama fiyatları erzincan oto kiralamalar erzincan oto kiralama otomatik vites erzincan araç kiralama fiyat erzincan havaalanı araç kiralama fiyatları erzincan araç kiralama erzincan araba kiralama erzincan kurumsal araç kiralama araç kiralama erzincan erzincan havaalanı oto kiralama erzincan kiralık araç erzincan havaalanı araç kiralama kurumsal kiralama erzincan
WhatsappTelefon Et